capcelera

PERSONAL DOCENT

 

Professor/a

Categoria

Àrea de coneixement

Correu electrònic

Andreu Llovet, Roser Investigadora en formació Dret Administratiu randreu@dpub.udl.cat
Blanc Altemir, Antoni Catedràtic d’Universitat Dret Internacional Públic i Relacions Internacionals blanc@dpub.udl.cat
Calvo Berges, Marta Associada  Dret Penal  mcalvo@dpub.udl.cat 
Camps Mirabet, M. Núria Titular d’Universitat Dret Internacional Públic i Relacions Internacionals ncamps@dpub.udl.cat
Castellà Gardeñes, Teresa Associada Dret del Treball i de la Seguretat Social tcastella@dpub.udl.cat
Castillo Solsona, M. Mercè Titular d’Universitat Dret Financer i Tributari mcastillo@dpub.udl.cat 
Cierco Seira, César Titular d’Universitat Dret Administratiu cesar@dpub.udl.cat
Cuadros Aguilera, Pol Associat Filosofia del Dret, Moral i Política pcuadros@dpub.udl.cat
Ezquerra Huerva, Antonio Titular d’Universitat Dret Administratiu aezquerra@dpub.udl.cat 
Fernández Cañueto, Daniel Associat Dret Constitucional  daniel@dpub.udl.cat 
Fondevila Marón, Manuel Associat Dret Constitucional manuelfondevila@dpub.udl.cat
Galinsoga Jordà, Albert Catedràtic d’Universitat Dret Internacional Públic i Relacions Internacionals agalinsoga@dpub.udl.cat
García Albero, Ramón Catedràtic d’Universitat Dret Penal rgarcia@dpub.udl.cat
González Gil, Yasmina Associada Dret del Treball i de la Seguretat Social yasminagonzalez@dpub.udl.cat
Gutiérrez Bustillo, Jesús María Associat Dret Administratiu jgutierrez@dpub.udl.cat
Ibars Velasco, Daniel Associat Dret Penal dibars@dpub.udl.cat
Luño García, Jesús Associat Dret Constitucional jluno@dpub.udl.cat
Martínez Pelegrí, Óscar Associat Dret Administratiu oscar.martinez@udl.cat 
Moreno Gené, Josep Titular d’Universitat Dret del Treball i de la Seguretat Social jmoreno@dpub.udl.cat
Ortiz Hernández, Eimys Investigadora postdoctoral Dret Internacional Públic i Relacions Internacionals eortiz@dpub.udl.cat
Pavel, Eduard-Valentin Associat Dret Administratiu epavel@dpub.udl.cat
Peciña Midón, Ricardo Javier Associat Dret del Treball i de la Seguretat Social rpecina@dpub.udl.cat 
Pemán Gavín, Juan María Catedràtic d’Universitat Dret Administratiu  jpeman@dpub.udl.cat
Presta Novello, Deborah Investigadora en formació Dret Internacional Públic i Relacions Internacionals dpresta@dpub.udl.cat
Pujols Pérez, Sandra Investigadora en formació Dret Penal apujols@dpub.udl.cat
Ribalta Haro, Jaume Agregat Història del Dret i de les Institucions jribalta@dpub.udl.cat
Río Monge, Ángel Antonio del Associat Dret Administratiu angeldelrio@dpub.udl.cat
Rodríguez Ros, José Luis Associat Dret Administratiu jlrodriguez@dpub.udl.cat
Romero Burillo, Ana María Titular d’Universitat Dret del Treball i de la Seguretat Social aromero@dpub.udl.cat
Ropero Vilaró, Antonio Associat Dret Administratiu aropero@dpub.udl.cat
Salamero Teixidó, Laura Lectora Dret Administratiu lsalamero@dpub.udl.cat
Salat Paisal, Marc Visitant (acreditat Lector) Dret Penal msalat@dpub.udl.cat
Serramià Balaguer, Laura Investigadora en formació Dret Penal lauraserramia@dpub.udl.cat 
Solà Eras, Frederic Associat Dret Administratiu frederic.sola@udl.cat
Solanes Giralt, Montserrat Titular d’Escola Universitària Dret Financer i Tributari msolanes@dpub.udl.cat
Tamarit Sumalla, Josep Maria Catedràtic d’Universitat Dret Penal jmtamarit@dpub.udl.cat
Viaña Torrentó, Joan Associat Dret Financer i Tributari  
Villacampa Estiarte, Carolina Titular d’Universitat (acreditada Catedràtica) Dret Penal cvillacampa@dpub.udl.cat
Vives Linares, Artur Associat Dret Financer i Tributari avives@dpub.udl.cat
Darrera modificació: 22/09/2017
Imprimir Enrera Pujar
Inici | Accessibilitat | Sobre el web | Mapa | Avís legal | Contacte
© 2012 Universitat de Lleida - C. Jaume II 73, 25001 Lleida - Tel. (+34) 973 703 208 - Tots els dret reservats
Ombra